Witam polecam wszystkim współpracę z kancelarią Fenix bardzo miła i profesjonalna obsługa .Właśnie dzisiaj dzięki pomocy profesjonalistów dostałem upadłość konsumencką jeszcze raz wszystkim polecam a za pomoc pracownikom kancelarii serdecznie dziękuję

Mariusz Prendota

Wspaniali ludzie z ogromnym doświadczeniem. Uważam, że jest to jedna z najlepszych kancelarii w Warszawie. Mecenas Szałański to profesjonalista, który każdą sprawę przeprowadza z pełnym zaangażowaniem. Ponad to jest bardzo słownym człowiekiem, co w dzisiejszych czasach zdarza się bardzo rzadko. Polecam WSZYSTKIM !

Klara Lempek

Serdecznie polecam wszystkim kancelarię prawną FENIX. Pracują tam ludzie, którzy znają się na rzeczy. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenie widoczne gołym okiem. Miałam okazję współpracować z mecenasem Szałańskim dwukrotnie i każda sprawa zakończyła się sukcesem. Profesjonalista w każdym calu!

Katarzyna Pawłowska

Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki dzięki wam osiągnęłam, upadłości konsumencka. Serdecznie polecam Kancelarię prawną Fenix profesjonalni ludzie, indywidualne podejście do sprawy, polecam każdemu kto boryka się z długami.

Marzena Pisarska

Gorąco polecam, kancelaria szybko i sprawnie napisała wniosek o upadłość konsumencką. Dzięki temu Sąd uznał wniosek i przyznał upadłość.

Michał Kurcius

Jestem bardzo zadowolony z obsługi Kancelarii Fenix. Pani Ewelina rzeczowo i w bardzo zrozumiały sposób wytłumaczyła mi wszelkie kwestie związane z upadłością konsumencką, a także pomogła mi zebrać wszelkie dokumenty. Wszystkie moje długi zostały umorzone! Dziękuję bardzo Pani Ewelinie i Panu Mecenasowi.

Marcin Przystalski